Jestem inżynierem (elektronika, inżynieria komputerowa) z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Tworzę na zlecenie dedykowane oprogramowanie, m.in. kompletne bazy danych, aplikacje wspomagające zarządzanie, systemy konsolidacji,  przetwarzania i analiz danych z różnych źródeł oraz moduły raportowania. Projekty są często realizowane w ścisłej współpracy i pod nadzorem działu IT klienta. Z przyjemnością uczę się nowych technologii i podejmuję nowe wyzwania projektowe.

Posiadam bogate doświadczenie programisty i projektanta baz danych (zachęcam do zapoznania się z przykładową listą moich klientów), a także głównego specjalisty IT oraz administratora systemów w dużej firmie branży produkcyjnej / FMCG. Łatwiej jest mi dzięki temu zrozumieć obieg informacji w przedsiębiorstwie, wymagania procesu wdrożenia oprogramowania oraz stawiane przed docelowymi projektami zadania.

Oferuję przystępne ceny, rozsądne terminy realizacji, pełne poszanowanie i poufność otrzymanych informacji oraz wsparcie w trakcie użytkowania i rozwoju projektu.

Po realizacji klient zawsze otrzymuje rachunek - fakturę VAT lub VAT EU (do uzgodnienia).

ZAPRASZAM SERDECZNIE DO KONTAKTU!

(ENG version) About me