Od 2006r. tworzę na zamówienie dedykowane oprogramowanie - kompletne bazy danych, aplikacje wspomagające zarządzanie, systemy konsolidacji i przetwarzania danych z różnych źródeł oraz moduły raportowania. Projekty są często realizowane w ścisłej współpracy i pod nadzorem działu IT klienta (m.in. dostosowuję projektowaną aplikację do wersji serwerów baz danych i oprogramowania Office na stanowiskach klienta).

Posiadam bogate doświadczenie programisty i projektanta baz danych (zachęcam do zapoznania się z przykładową listą moich klientów), a także wieloletnie doświadczenie głównego inżyniera IT oraz administratora systemów w dużej firmie branży produkcyjnej / FMCG. Łatwiej jest mi dzięki temu zrozumieć obieg informacji w przedsiębiorstwie, wymagania procesu wdrożenia oprogramowania oraz stawiane przed docelowymi projektami zadania.

Oferuję przystępne ceny, rozsądne terminy realizacji, pełne poszanowanie i poufność otrzymanych informacji oraz wsparcie w trakcie użytkowania i rozwoju projektu.

Po realizacji klient zawsze otrzymuje rachunek - fakturę VAT lub VAT EU (do uzgodnienia).

ZAPRASZAM DO KONTAKTU!

(ENG version) About me